mihailbrat (mihailbrat) wrote in putin_slil,
mihailbrat
mihailbrat
putin_slil

Економіка - це не сіськи і піськи.

Ігор Мосійчук - Депутат Київради (Радикальна партія) заявив, що Петро Порошенко "зливає" уряд, маючи на увазі своїх депутатів.

Яценюк заявляє про зраду і ворогів в міжнародних фінансових інститутах: «вороги намагаються зробити все, щоб зірвати угоду з Міжнародним валютним фондом».

Проте, всі вони одного не розуміють, або спеціально не хочуть зрозуміти, що навіть якщо кредит видадуть, економіка не стабілізується навіть у найближчі 2-3 роки. Для того, щоб економіка стабілізувалася, необхідно відновити стосунки з Донбасом. Адже, не для кого не секрет, що Донбас, де зараз не все спокійно, становив не малу частку економіки всієї України. Зараз з політичних мотивів - це неможливо.
Я вважаю, економіку як жінку - необхідно пестити:

ласкать

а не мати у всі дірки.
жесткий секс 2

Поки будемо мати нічого доброго не буде.(((

[перевод на русский язык]Игорь Мосийчук- Депутат Киевсовета (Радикальная партия) заявил, что Петр Порошенко "сливает" правительство, имея ввиду своих депутатов.Яценюк же заявляет о предательстве и врагах в международных финансовых институтах: «враги пытаются сделать все, чтобы сорвать соглашение с Международным валютным фондом».

Однако все они одного не понимают, или специально не хотят понять, что даже если кредит выдадут, экономика не стабилизируется даже в ближайшие 2-3 года. Для того, чтобы экономика стабилизировалась, необходимо возобновить отношения с Донбассом. Ведь, не для кого не секрет, что Донбасс , где сейчас не все спокойно, составлял львиную долю экономики всей Украины. Сейчас по политическим мотивам – это невозможно.
Я считаю, экономику как женщину - необходимо ласкать,

а не иметь во все дыры.

Пока будем иметь - ничего хорошего не будет. (((


Tags: Родина, Сливают ВСЕ!!!, геополитика
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 22 comments